O firmě a značkách - Residenza Kler

x x

O firmě a značkách

RESIDENZA Kler představuje jedinečný koncept galerie nábytku. Hledáte-li světový design a výjimečný výběr kvalitních značek nábytku a bytových doplňků, galerie Residenza je to pravé přesně pro Vás. Vyžadujete-li nadstandardní obsluhu včetně služeb poradenství, projektování, zajímavého dopravního balíčku a bezproblémového servisu, u nás je vše samozřejmostí.

V působivé expozici galerie naleznete komplexní nabídku vybavení interiéru, pečlivě vybranou z nejlepších evropských značek. Většina z nich je dostupná zákazníkům pouze u nás. Náš profesionální poradce Vám vyprojektuje návrh vybavení Vašeho interiéru. Od vybavení obývacího pokoje, přes ložnice, jídelny až po pracovny, včetně mimořádných interiérových dekorací.


ALF UNO

Skupina Alf je dnes jednou z nejvýznamnějších společností na mezinárodním nábytkářském trhu. Hlavním posláním společnosti je spokojený koncový zákazník a od toho vychází celá strategie společnosti. Alf se zaměřuje na styl a technologická řešení specifického designu s cílem zajistit maximální kvalitu a zároveň ponechat co největší svobodu výběru při kombinaci různých produktů.


BAKERO

Bakero vyrábí vlastní jedinečné modely koberců v Turecku, Indii, Nepálu a Číně, v zemích proslulých tradiční produkcí ručně vázaných koberců. Jejich design vytváří tým mladých, ale zkušených designerů. V současné době nabízí rozsahem i kvalitou mimořádnou nabídku moderních, klasických i orientálních koberců, v široké škále materiálů, barev, vzorů či délek vlasu. Hlavní prioritou je naprostá spokojenost zákazníků a stabilní špičková kvalita.


CALLIGARIS

Italská firma Calligaris je jedním z předních světových výrobců nábytku, proslavená hlavně židlemi, prodávanými na celém světě. V současné nabídce naleznete kompletní jídelní sestavy, komody, obývací sestavy, křesílka a další nábytek. Specialitou značky Calligaris je nestandardní design a obrovský výběr produktů.


HARTMANN

Hartmann patří k předním výrobcům masivního nábytku s více než stoletými zkušenostmi. Je uznávaným lídrem při zavádění perfektních technických řešení u moderního designového nábytku, složitých detailů a výjimečných funkčních řešení.


KLER

Společnost KLER vyrábí prestižní nábytek nejvyšší kvality již čtvrté desetiletí. Díky své kvalitě, komfortu a originálnímu designu si produkty KLER získaly mnoho nadšených příznivců v přibližně 35 zemích světa, do kterých se vyváží. Nábytek KLER je vyráběn na objednávku, každý zákazník má možnost ovlivnit konečný tvar, rozměr, barvu a druh čalounění. KLER produkuje luxusní sedací soupravy, designová lůžka, nábytek do jídelen i do obývacího pokoje.


KLER ACCESSORIES

Bytové dekorace, zdokonalující interiér a vytvářející atmosféru. V nabídce propracovaných kolekcí dekoračních doplňků značky KLER ACCESSORIES naleznete vázičky, mísy, svícny, lampy, plédy, polštáře, fotorámečky, stojany na víno, stojany na noviny, tácy, podložky, prostírání a mnoho dalšího.


KLOSE

Kolekce nábytku Klose je německá značka, za kterou stojí inovační nápady a moderní technologie. Vyrábí skříňový nábytek do jídelen, obývacích pokojů, ložnic a pracoven. Jedná se pouze o značkové produkty, autorizované jmény návrhářů, kteří se starají o důslednou realizaci projektu od prvotní vize až po dokonale provedené detaily. Tak vznikají originální autorské kolekce vyrobené z přírodních surovin - nábytek s charakterem a dlouhou životností.


PIERRE CARDIN

Značka Pierre Cardin se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů i samotného zpracování. Autor Pierre Cardin tvoří pouze výjimečné produkty a miluje experimentování. Celou jeho tvorbou se prolínají geometrické siluety kruhů a trojúhelníků. Tato inspirace se objevuje v módních návrzích oblečení i v designu kusových koberců, které naleznete v naší nabídce.


TEMPUR

TEMPUR(R) věří v noční regeneraci těla a mysli. Materiál TEMPUR(R) s vlastnostmi, zmírňujícími tlak je průlomem v technologii spánku, který navždy změní způsob, jakým spíte. Jedinečné matrace a polštáře TEMPUR(R) Vám nabízí regeneraci, pohodlí a klid dnes v noci i každou další noc...


VERO

Vero je značkou sedacích souprav, které charakterizuje spojení moderního designu, pohodlí a maximálního rozsahu funkčnosti. Vysoký standard produktů je dosahován díky používání přírodních kůží, kvalitních látek a vyspělých technologických řešení, které zvyšují komfort sezení a užíván

NÁVRAT