DEKORACE - Residenza Kler

x x

DEKORACE

DOPLŇKY, ZDOKONALUJÍCÍ INTERIÉR A VYTVÁŘEJÍCÍ ATMOSFÉRU

Bytové dekorační prvky mohou zábavným způsobem působit kontrastně s prostředím interiéru nebo naopak s ním ladit, diskrétně plníc svou funkci: zdobí jej a doplňují. Vhodným výběrem lze dosáhnout úplně nové atmosféry, jakou bude interiér na uživatele působit.

Bohatá nabídka bytových dekorací, dostupných v galerii RESIDENZA Kler zahrnuje: vázičky, mísy, svícny, lampy, plédy, polštáře, fotografické rámečky, stojany na víno, stojany na noviny, tácy, podložky, prostírání a mnoho dalšího. Pouze na Vašich individuálních preferencích a vkusu záleží, zda se rozhodnete pro jeden (dominantní) kus nebo si vyberete několik vzájemně ladících a doplňujících se dekoračních prvků.
Produkty jsou vyráběny v Evropě, z nejkvalitnějších materiálů: nerezové oceli, odolných plastů, skla, porcelánu a vybraných, kvalitních textilií. Novinky v kolekcích jsou dodávány do nabídky ve stejnou dobu, kdy probíhá jejich evropská premiéra. Můžete si být jisti, že nabízíme to nejmodernější, v souladu s aktuálními světovými trendy.

NÁVRAT